PALMEN APART OTEL Türk Riviyerası diye anılan bölgede,12 ay güneşin gülümsediği Alanya'da Palmen Apart Otel ailesi sizi keyifli anlar yaşayacağınız unutulmaz bir tatile davet ediyor. 

       Otelimiz denize 50 mt. mesafede,sahil kum plaj olup,plajda Ücretsiz şezlong şemsiye imkanları sunulmaktadır.Gün boyunca çevresinde çeşitli eğlencenin düzenlendiği, gece de neşeli sohbetlerin vazgeçilmez  mekânı olan yüzme havuzumuz, tatil keyfinizin önemli bir parçası olacak.Güzelliği destan olmuş Kleopatra sahiline,Alanya şehir merkezine  2 km mesafededir.Antalya havalimanına 130 km. Gazipaşa havalimanına 40 km mesafededir. Tarihi Alanya Kalesi'ne, Kızıl Kule’ye, Tersane’ye, Damlataş Mağarasına ve eğlence mekânlarına yürüme mesafesindedir.

      Otelimiz 1990 yılında 20 oda olarak kurulan tesis; 2003 ve 2012  yılında yapılan son renavosyon ile yenilenmiştir. Tesis 20 oda ve 80 yatak kapasitesine sahiptir.800 m²'lik botanik bahçe içerisinde, tamamen düz bir alana kurulu olan tesiste bitki ve ağaçların çeşit zenginliği dikkat çekicidir. mükemmel deniz manzarası,dağ ve cadde manzarası,1+1 ve 2+1 oda tipleri ve emsalsiz konumu ile misafirlerini evlerinde hissettireceği alışkanlık yaratacak bir tatil sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınız ile donatılmış  olan odalarımız misafirlerimize evlerindeki rahatı aratmayıp apart otel konforunu tam anlamıyla sunmaktadır.amacımız siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermektir.